Komedie

Komedie

NOWOŚĆ!!!  PREMIERA  wrzesień 2018

„Podwieczorek życia”

Podobno nie ma na świecie stworzenia bardziej uciążliwego niż mężczyzna z gorączką lub bez pracy. Jacek – ku przerażeniu całej rodziny – zdołał połączyć te dwa nieszczęścia. Pomysły jakie rodzą się w jego głowie wykańczają najbliższych. Czy Ania potrafi dotrzeć do swojego męża? Czy oboje dotrwają do kolacji życia?

      

W rolach głównych: Marzanna Graff    i  Aleksander Mikołajczak

Reżyseria: Karol Stępkowski,  Scenariusz: Marzanna Graff ,

Muzyka: Danuta Błażejczyk, Mieczysław Jurecki

————————————————————————————————

Komedia  „Pomoc Sąsiedzka”

Opis: Któż z nas nie zna przykładu denerwującego sąsiada? Pan Stefan potrafi zirytować! A co jeśli sąsiadką tego pana jest ekscentryczna pracoholiczka singielka, która uwielbia egzotyczne podróże? Pana Stefana i Panią Jolę różni chyba wszystko. Do tego każde z nich  lubi mieć rację. Czy taka dwójka jest w stanie znaleźć choć cień porozumienia?

 


W rolach głównych: Marzanna Graff    i  Aleksander Mikołajczak

Reżyseria: Karol Stępkowski,  opieka artystyczna: Aldona Jankowska

Scenariusz: Marzanna Graff , Muzyka: Danuta Błażejczyk, Mieczysław Jurecki

Produkcja: Mam Teatr

 

 

 

 

 

 

 


Komedia „Czas na Miłość”

Opis: Po 25 latach małżeństwa, gdy dzieci opuściły rodzinne gniazdo, Anna pragnie na nowo ułożyć relacje z mężem. Paweł jednak nie rozumie jej starań. Podoba mu się to w czym tkwi. Zastanawia się czego chce Anna skoro przed laty już go uwiodła na dowód czego ma obrączkę. Czy uda się na nowo wykrzesać namiętność w związku?

Zmiany nie są łatwe ponieważ jest jeszcze ktoś obecny w tym związku… Ktoś bardzo ważny dla Pawła. Przyzwyczajenia prawnicze Pawła do porządku i podporządkowania życia zasadom też nie pomogą.  Czy poukładany prawnik znajdzie porozumienie z nowa-starą żoną?

Tego nie wiemy ale widzowie na pewno znajdą ogromną dawkę doskonałej zabawy.

 

W rolach głównych: Marzanna Graff    i  Aleksander Mikołajczak

Reżyseria: Karol Stępkowski
Scenariusz: Marzanna Graff
Muzyka: Danuta Błażejczyk

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Komedia „Wiecznie młodzi”

„Wiecznie młodzi”  to komedia o ludziach, którzy za wszelką cenę chcą zatrzymać młodość. Czynią to jednak nad wyraz nieudolnie posiłkując się tym co znajdą w internecie, usłyszą w plotkach lub zobaczą w telewizji. Gdy przychodzi do odważniejszych działań, takich jak pomoc chirurgów plastycznych znów popełniają masę błędów co skutkuje … tego lepiej nie zdradzać przed czasem. Czy diety, ćwiczenia, wyrzeczenia a nawet lęki i płacz pomogą zatrzymać czas? Czy to będzie celem ich dalszego życia? Kto bardziej zwariuje: on czy ona?

Czas trwania przedstawienia 90 min

  

W rolach głównych: Marzanna Graff i Aleksander Mikołajczak

Reżyseria: Karol Stępkowski
Scenariusz: Marzanna Graff
Muzyka: De Facto
Produkcja: Mam Teatr

 

 

 

 

 

 


 

Comments

comments